Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

Oliwa z oliwek Extra Virgin BETIS 5l puszka

Oliwa Extra Virgin BETIS 5l puszka metalowa
Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych. Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno, extra Virgen z Sevilli. Bardzo dobra autorska oliwa firmy Torres i Ribelles z Sevilli, produkującej oliwę od 1914 roku. W czasach panowania Jego Królewskiej Mości Alfonsa XIII firma Torres Y Ribelles została nazwa dostawcą Domu Królewskiego .


206.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
206 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

niewielka ilość

Firma Torres y Ribelles to znany na całym świecie producent oliwy z oliwek pod marką BETIS.

Najwyższa kategoria oliwy z oliwek, uzyskana bezpośrednio z oliwek i wyłącznie za pomocą środków mechanicznych.
Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno, extra Virgen z Sevilli. Bardzo dobra autorska oliwa firmy Torres i Ribelles z Sevilli, produkującej oliwę od 1914 roku. Oliwa extra Virgen została uzyskana z wyselekcjonowanych owoców oliwek zebranych w najlepszym czasie dojrzewania, charakteryzuje się przyjemnym, bogatym owocowym aromatem z migdałową nutą, smakiem świeżo skoszonej trawy i zielonych jabłek. Doskonale nadaje się na lunch ze świeżą bagietką oraz wcześniej przygotowanych różnego rodzaju sałatek, jak również do smażenia podkreślając walory smakowe potraw.
Należy przechowywać ją w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem, szczelnie zamykać.
W niskich temperaturach (poniżej 7°C) oliwa może mętnieć, a nawet skrystalizować się, lecz w temperaturze pokojowej (20°C) powróci do swej naturalnej klarowności.
Polecamy. Wyprodukowano w Hiszpanii.


blog