Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

Hiszpańskie dżemy naturalne z płatków kwiatów, owoców, warzyw, wina i piwa.

Ręcznie robione dżemy o nietypowych smakach

Kolorowy wachlarz dżemów w naszym sklepie pochodzi z rodzinnej firmy P. Listo, która stworzyła bogaty ich wybór, wymyślając ciekawe rozwiązania w oparciu o lokalne hiszpańskie produkty i rodzinną tradycję. O swoich dżemach piszą tak: „ (…) 60% produkcji pochodzi z z ogrodu naszego dziadka Jesusa oraz z naszych pól, drzew owocowych i warzyw skąpanych w słońcu(…)”. Dżemy firmy P. Listo cechuje ekologia, a przede wszystkim zaskakująca różnorodność składników użytych do ich wytwarzania, począwszy od owoców poprzez jadalne kwiaty do warzyw.

Pomysł założenia tej rodzinnej firmy pojawił się około 2000 roku. To wtedy postanowiono, aby opracować przetwory z naturalnych produktów naszego regionu. Obecnie ponad 60% produkcji P. Listo pochodzi z ogrodu ich dziadka Jezusa (wymawiaj: Hesusa) oraz własnych pól warzyw i owoców, skąpanych w słońcu, które wypełnia każdą paprykę lub daktyla kolorem i wzbogaca smakiem kalafiory i pomarańcze. Firma P. Listo robi dżemy prawie ze wszystkich rodzajów owoców, kwiatów i warzyw, aby zaoferować klientom bardzo szeroki wybór przetworów i dżemów.

Więcej informacji znajdziecie w artykule "Dżemy jemy!" na naszym blogu.


Fantazja, kreatywność i tradycja w autentycznych domowych smakach. Spróbujcie naszych dżemów o nietypowych smakach, nie będziecie żałować tych zakupów.
Domowe dżemy z Hiszpanii to dużo witamin i doskonały, prawdziwy smak owoców.

Nasze marki