Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

EVOO Canoliva PREMIUM 500ml

Oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia Canoliva Premium 500ml

Canoliva Premium to wysublimowany kupaż oliwek hojiblanca, picuda i arbequina, dzięki czemu powstała oliwa zawdzięcza swój niepowtarzalny smak. Jest gładka, elegancka z lekką goryczką, pikantnością i niuansami świeżych migdałów. W zapachu można wyczuć intensywną zieloną owocowość owoców oliwek z nutami świeżych owoców migdała, zielonego jabłka i świeżo skoszonej trawy.
Kwasowość 0,2

72.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
72 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

niewielka ilość

Jedną z obsesji Pepe Cano zawsze była możliwość uzyskania nienagannej oliwy z oliwek, o niepowtarzalnym smaku, powstałej dzięki połączeniu odpowiednich odmian oliwek w celu uzyskania wyjątkowego produktu. Ta oliwa nazywa się Canoliva Premium i jest oliwą godną Twojej kuchni.
Pepe Cano pasjonat oliwy z oliwek zainteresował się w latach 80-tych różnymi odmianami oliwek, by uzyskać z nich produkt wysokiej klasy, najlepszą oliwę z oliwek EVOO. Efektem tej pracy były liczne nagrody jak Złoty Medal Expoliva 87. Canoliva Premium jest wysublinowanym kupażem oliwek hojiblanca, picuda i arbequina. W zapachu można wyczuć intensywną owocowość zielonych oliwek z nutmi świeżych owoców migdała, zielonego jabłka i świeżo skoszonej trawy. Oliwa Canoliva Premium zawdzięcza swój niepowtarzalny smak odpowiednim odmianom oliwek i ich oodpowiednich proporcji. To z nich powstała gładka, elegancja oliwa z lekką roryczką, pikantnością i niuansami migdałow, orzechów laskowych.
blog