Oliwa z oliwek na odchudzanie

Oliwa z oliwek jak każdy tłuszcz zawiera kalorie, ale .... tłuszcz z oliwy z oliwek jest zdrowym, bo nienasyconym tłuszczem. Eliminując tłuszcze nasycone z naszej diety, zastępując je oliwą z oliwą z pierwszego tłoczenia ułatwimy odchudzanie. Wprowadzenie kwasu oleinowego zawartego w oliwie z oliwek, da naszemu organizmowi najzdrowszy tłuszcz, wywołujący uczucie sytości w naszym mózgu.

Przeczytaj cały artykuł lub kliknij w obrazek i wejdź do sklepu


7 sposobów na odchudzanie z oliwą z oliwek extra Virgin
Warto poznać 7 sposobów, dzięki którym oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno stanie się sprzymierzeńcem nie tylko w odchudzaniu, ale wpłynie pozytywnie na serce i obniżenie poziomu złego cholesterolu.
dieta1.jpg
  • Oliwa z oliwek extra Virgin z sokiem z cytryny wypita rano na pusty żołądek, nasyci nas i wypłucze toksyny zebrane w organizmie podczas snu.

  • Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia spożywana z octem balsamicznym, którego istotnym składnikiem jest potas wspomoże utratę wagi.

  • Oliwa z oliwek extra Virgin dodawana do detoksykacyjnych koktajli warzywnych lub owocowych wzmocni ich działanie oczyszczające.

  • Oliwa z oliwek w towarzystwie świeżo zmielonego kolorowego pieprzu lub pieprzu cayenne przyspieszy przemianę materii, wspomagając trawienie. Warto dodawać tę mieszankę przyprawiając sałatki lub ciepłe potrawy.

dieta2 sał.jpg
  • Oliwa z oliwek połączona z imbirem uaktywni energetyzujące działanie imbiru przyczyniając się do chudnięcia.

  • Oliwa z oliwek extra Virgin w parze ze świeżym ogórkiem ze szczyptą soli stanowić będzie smaczną przystawkę odchudzającą. Wszak ogórek zawiera wiele wody i ma niską zawartość węglowodanów.

  • Oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia z warzywami jako baza do zup. Warzywa podsmażone na oliwie z oliwek, a potem podgotowane z przyprawami i zmiksowane na krem stanowią alternatywę dla zup gotowanych na kościach i uzupełniają dietę dbających o sylwetkę.

dieta2.jpg
Powiązane przepisy

Śledź nas na Facebooku