Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

EVOO Canoliva Bio Organic 500ml

EVOO Organic Oliwa extra Virgin - butelka szklana 500ml

Selekcjonowana, organiczna, najlepsza oliwa z oliwek najwyższej jakości z pierwszego tłoczenia, extra Virgin Premium(EVOO). Canoliva Organic to marka, w której Aceites Canoliva sprzedaje najwyższej jakości oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia z ekologicznych oliwek, głównie hojiblanca, arbequina i picuda. Canoliva najlepsza oliwa z oliwek z Baeny.

Wrażenia węchowe tego soku z oliwek zaczynają się od intensywnej owocowości zielonych oliwek, charakterystycznej dla wczesnego zbioru owoców, gdzie jego aromatyczna złożoność może zawierać nuty cytrusowe, takie jak zielona cytryna, jabłko, oraz akcentujące nuty pomidora, świeżo skoszonej trawy i migdały. Bez wątpienia spektakularne.

Miękkość i delikatność na podniebieniu otwiera wszystkie zmysły na werbenę smaków, które prezentuje, doskonale łącząc jabłka z aromatami ziół. Goryczka i pikantność są tak delikatne i harmonijne, że w ustach przekazuje się wyszukana oliwa z oliwek. Krótko mówiąc, jest to wyjątkowa oliwa z oliwek extra Virgin pełna złożoności i subtelności. Nagrodzona na wielu konkursach.
72.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
72 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

niewielka ilość

Organiczna oliwa z oliwek extra Virgin Canoliva. Wysiłek, poświęcenie i staranność.
Organiczna Canoliva
Wrażenia węchowe tego soku zaczynają się od intensywnej owocowości zielonych oliwek, charakterystycznej dla wczesnego zbioru owoców, gdzie jego aromatyczna złożoność może zawierać nuty cytrusowe, takie jak zielona cytryna, jabłko, oraz akcentujące nuty pomidora, świeżo skoszonej trawy i migdały. Bez wątpienia spektakularne. Miękkość i delikatność na podniebieniu otwiera wszystkie zmysły na werbenę smaków, które prezentuje, doskonale łącząc jabłka z aromatami ziół. Goryczka i pikantność są tak delikatne i harmonijne, że w ustach pokazuje się wyszukana oliwa. Krótko mówiąc, jest to wyjątkowy oliwa z oliwek pełna złożoności i subtelności.
blog