Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

Pasztety z mięsa wieprzowego Iberico, kremy warzywne, pasztet z łososia, z homara - odkryj iberyjską galaktykę smaku ...

Pasztet to potrawa przyrządzana z jednolitej masy przygotowanej z surowego, gotowanego lub pieczonego mięsa, podrobów, drobiu, dziczyzny, to definicja.
Trudno wyobrazić sobie naszą żywieniową codzienność bez pasztetów i kremów z warzyw. W naszej ofercie wyróżniają się swym niespotykanym smakiem pasztety z mięsa wieprzowego rasy Iberico. W sklepie znajdziecie niepospolite kremy z karczochów, pistacji i szparagów. Pasztety Iberitos bazujące na mięsie wieprzowym zaskakują dodatkami takimi jak: wino Pedro Ximenez, pomarańcze, wiśnie, rodzynki, figi. swym smakiem zachwyca pasztet z kurskiej kuropatwy, jelenia, dorsza oraz tuńczyka i łososia. Tradycja, innowacja i jakość wyróżniają produkty tej firmy. Czystość smaków udaje się zachować stosując zawsze świeże surowce najwyższej jakości, ponieważ zdrowie klientów jest najważniejsze. Czas na zdrową przekąskę, czas na pasztety i kremy z warzyw hiszpańskiej marki Iberitos.
W firmie Iberitos jakość jest niepodważalna. Poznaj pasztety, pasty i kremy tej marki.

Nasze marki