Najnowsze przepisy

Magiczne cukierki dzięki którym wyrazisz uczucia!

Obdarowywanie słodyczami jest powszechnym sposobem wyrażania sympatii, wdzięczności lub miłości. Okazji by wyrazić swe uczucia znajdziemy w kalendarzu bez liku.

E - Delikatesy hiszpańskie IRPO proponują Państwu słodkie drobiazgi o magicznej sile, która poprawi nastrój i osłodzi życie.

Znamy powiedzenie o drugiej połówce jabłka (w Hiszpanii pomarańczy). Dwie części tworzą idealną całość, a spotkanie drugiej połówki gwarantuje udany związek, nie tylko w miłości, ale i w przyjaźni.

Do tej romantycznej jedności dwóch połówek nawiązują hiszpańskie "magiczne" drażetki o prostych smakach truskawki, jabłka, brzoskwini i jeżyny.


Cukiereczki cieszą się popularnością w Hiszpanii ze względu na smak, brak glutenu a małych opakowaniach na brak cukru, ale również z powodu zabawnych napisów na pudełeczkach.

Pomarańczowe nazywane są cukierkami szczęścia dzięki podobieństwu koloru słońca wywołującego radość.Jabłkowe są cukierkami wiecznej młodości i kuszą smakiem niczym zakazany owoc.Truskawkowe nazwane zostały ekstraktem miłości nawiązując do łez zakochanej w Adonisie bogini Wenus.Na opakowaniu brzoskwiniowych drażetek widnieje napis "Żyj z pasją". O tych owocach pisali już Chińczycy nazywając je symbolami nadprzyrodzonych sił i magii.Jeżynowe maleństwa mają ciemną intensywną barwę, są pełne tajemnicy i jak piszą producenci "spełniają życzenia". Pudełeczko ozdobiono napisem: "Pide un deseo" czyli pomyśl życzenie.
Zachęcamy Państwa do obdarowania naszymi unikalnymi cukierkami kogoś, kto wyda się wart adoracji, troski, zainteresowania. Zabawny napis pomoże wyrazić zamiary, życzenia i pokazać poczucie humoru.
Dzięki tym słodyczom można nawiązać kontakt z kimś interesującym i sympatycznym.
Powiązane przepisy

Śledź nas na Facebooku