Marka: Monteoliva

EVOO Oliwa z oliwek PREMIUM- kolekcja 500 ml

Oliwa z oliwek extra Virgin, specjalna edycja Monteoliva Oro Premium AOVE Te kolecjonerskie butelki z oliwą z oliwek, są wyjątkowym produktem w sytuacjach, gdy chcesz zaskoczyć kogoś wyjątkowym prezentem.Wewnątrz butelki oliwa z oliwek Extra Virgin MONTEOLIVA ORO PREMIUM, oliwa z oliwek najwyższej jakości, poparty wieloma nagrodami w kraju i za...
Cena 86,00 zł Cena podstawowa 100,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Marka: Cafe Burdet

Kawa Burdet Natural ziarno 1 kg

Doskonała mieszanka 60% Arabiki i 40% Robusty, zapewniająca dobrą równowagę z miękkim i słodkim smakiem, średnią treściwością i kremowym finiszem. Mieszanka Arabiki z Ameryki Południowej z Robustą z Azji, nadaje intensywny aromat i wspaniały smak kawy. Treściwość, kremowość koloru orzecha laskowego w Twojej filiżance charakteryzuje Cafe Burdet...
Cena 84,00 zł Cena podstawowa 95,00 zł
Więcej
W magazynie
Wszystkie produkty w promocji

Lista produktów marki Monteblanco

Monte Blanco to nowa, pełna gama wysokiej jakości produktów organicznych produkowanych przez Luis del Pino, SL Nasza rodzina zajmuje się rolnictwem w tym regionie desde 1935 roku, produkując oliwę z oliwek, wina Montilla-Moriles DO i octy winne . Troska o środowisko skłoniła nas w 2002 roku do wdrożenia nowej inicjatywy mającej na celu rozwój linii produktów organicznych. Dziś z dumą oferujemy kompleksową, ekologiczną ofertę, która obejmuje: oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia, wina, zwłaszcza wino deserowe Pedro Ximenez, ocet winny, arrope i oliwki. Cała nasza linia posiada certyfikat Comité Andaluz de Agricultura Ecológica (CAAE)

OCET WINNY, Wina Crianza, Pedro Ximénez Ocet winny balsamiczny, Organiczna przyprawa do gotowania Nektar Arrope

Nasza winiarnia rozpoczęła w 1935 roku produkcję wina deserowego Pedro Ximenez, które jest obecnie naszym głównym znakiem rozpoznawczym. Od tego momentu wszystkie produkty związane z winogronami Pedro Ximenez z rodzynkami, takie jak dżem, stały się celem firmy. Pod tym względem oraz w odniesieniu do produktów organicznych, które możemy wytworzyć z naszego głównego surowca, podkreślamy Arrope, które z drugiej strony było produkowane w tradycyjny sposób już od czasów ludu iberyjskiego, ponieważ był to sposób na zachowanie moszczu gronowego i uzyskania naturalnego słodzika.

Aktywne filtry

Marka: Monteblanco

Ocet balsamiczny Eko skondensowany ARROPE px 200 ml

Ocet balsamiczny Eko, wyjątkowo skondensowany ARROPE z Pedro Ximenez. Gęsty organiczny ocet balsamiczny wytwarzany specjalną metodą z winogron Pedro Ximenez. Doskonały do lodów, tostów, ciast, deserów, do mięs oraz do wielu potraw, których nasza wyobraźnia zechce spróbować.
Cena 50,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku