Najnowsze przepisy

Labraks pieczony z warzywami

Proponujemy szybkie i nieskomplikowane danie z naszymi przyprawami. Na co dzień i na specjalną okazję. Zaletą jest to, że łatwo można zrobić podwójną porcję dla większej liczby osób. Nie trzeba tu nic więcej. Smak ucieszy podniebienie a malownicza brytfanna będzie radością dla oka.

Produkty z tego przepisu

Marka: Salomon Spices

Przyprawa do ziemniaków mix - 70g

Recenzje: 0
Przyprawa wzbogacająca smak pieczonych ziemniaków. Szczególnie polecamy do pieczenia ziemniaków w piekarniku z dodatkiem oliwy z oliwek extra Virgen. Zaletą produktu jest naturalność, brak dodatków chemicznych w tym glutaminianu sodu. Zobacz nasz przepis na ziemniaki - film "Gotuj z IRPO"    
Cena 7,50 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Salomon Spices

Słodka czerwona papryka wędzona pimentón 125 g

Recenzje: 0
Specjalność Hiszpanii, wędzona papryka PIMENTON ma charakterystyczny, unikalny smak - miesza się w niej bowiem słodycz suszonej papryki oraz aromat dymu wędzarniczego. Nadaje potrawom niezwykłego smaku i aromatu, którego niczym innym nie da się uzyskać.
Cena 11,50 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Salomon Spices

Pieprz czarny mielony sterylizowany 100g

Recenzje: 0
Pieprz jest przyprawą uniwersalną, dodawać go można niemal do wszystkich pieczeni, marynat i sosów. A nasz czarny pieprz mielony jest sterylizowany. O co chodzi? Przyprawy sterylizowane to wyselekcjonowane surowce naturalne poddane oczyszczeniu na nowoczesnej linii do separacji ciał obcych. Przyprawy sterylizowane mają obniżone parametry mikrobiologiczne,...
Cena 8,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Finca Dehesa Frías

EVOO SUCUM Oliwa z oliwek Extra Virgin 500 ml

Recenzje: 0
Oliwa z oliwek z pierwszego zbioru oliwek odmiany Picuda de Baena. EVOO oliwa z oliwek Extra Virgin SUCUM wytłoczona z wybranych zielonych, pierwszego zbioru oliwek odmiany Picuda de Baena, wytłoczona na zimno, zachowująca całą swoją czystość prawdziwej oliwy z oliwek EVOO. Oliwa bardzo aromatyczna, smak świeżych owoców oliwek, zielonych ziół, z...
Cena 115,00 zł
Więcej
W magazynie
Powiązane przepisy

Śledź nas na Facebooku