Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

Czekolada rzemieślnicza z limonką na bazie oliwy z oliwek extra Virgin 115g

Hiszpańska prawdziwa czekolada
Czekolada rzemieślnicza z limonką na bazie oliwy z oliwek extra virgin. Bez glutenu, 115g.

Zaskocz swoje podniebienie kwaśnym akcentem limonki, który pozostawia po sobie ten szczególny produkt. Wypróbuj kombinację smakową: kakao (65%),oliwa extra Virgin (5%) i limonki. Idealne połączenie słodkiego kakao z wybranych odmian, z kwasowością limonki oraz wyjątkową gładkością i kremowością, jaką zapewnia oliwa z oliwek extra Virgin .Zachwyć rodzinę i przyjaciół dzięki tej czekoladzie o smaku cytrusowym, która sprawi, że będą chcieli ją zjeść ponownie.
28.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
Chwilowy brak na magazynie. Oczekujemy na dostawę.
Rzemieślnicza czekolada z limonką produkowana przez firmę 900 z oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia, stanie się idealnym rozwiązaniem na każdy aperitif przez cały dzień. Zaskocz swoje podniebienie kwaśnym akcentem limonki, który pozostawia po sobie ten szczególny produkt. Zgodnie z przepisem rzemieślnika ta czekolada zawiera co najmniej 65% kakao. Czekolada stanowi idealne połączenie słodkiego kakao z wybranych odmian, z kwasowością limonki oraz wyjątkową gładkością i kremowością, jaką zapewnia oliwa z oliwek extra virgin. W ten sposób spożycie kalorii zostaje maksymalnie ograniczone, a udział naturalnych przeciwutleniaczy i składników energetycznych zostaje zwiększony. Wprowadzenie do codziennej diety zalecanej dawki czekolady z EVOO i limonką to najlepszy sposób na cieszenie się przyjemnościami życia.

CHARAKTERYSTYKA

Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę wszystko, co limonka wnosi do naszego organizmu:

  • Poprawia trawienie.
  • Zapobiega odwodnieniu.
  • Odpowiednia dla diabetyków.
  • Dba o skórę.
  • Łagodzi przeziębienia i problemy z oddychaniem.
  • Pomaga schudnąć.
  • Chroni przed infekcjami dzięki zawartości witaminy C.
Wszystkie te walory odżywcze sprawiają, że czekolada z limonką jest produktem, którego nie powinno zabraknąć w domowych spiżarniach.
blog