Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

Chorizo pikantne extra Sarta Torre de Núñez 225g

Chorizo extra pikantne - Sarta - opak. 225g

Wianek kiełbasy chorizo ​​wykonany z wyselekcjonowanej wieprzowiny rasy Duroc i boczku, doprawiony solą, czosnkiem i papryką. Kiełbasa Chorizo Sarta została poddana procesowi dojrzewania i suszenia. posiada charakterystyczny czerwony kolor i pikantny smak.23.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
23 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

niewielka ilość

Wyśmienita ostra, pikantna kiełbasa chorizo, zrobiona z mieszanki surowego siekanego i mielonego mięsa wieprzowego rasy Duroc oraz boczku wieprzowego. Przyprawiona solą, papryką i czosnkiem, zagniatana i nadziewana w naturalną osłonką wieprzową. Kiełbasa Chorizo Sarta została poddana procesowi dojrzewania i suszenia. posiada charakterystyczny czerwony kolor i smak.

  • STRUKTURA: Mocna i zwarta w dotyku konsystencja, ale miękka po przecięciu.
  • UBARWIENIE I WYGLĄD KROJENIA: Jednorodny, gładki i dobrze związany krój, z intensywnym i stabilnym czerwonym wybarwieniem mięsa oraz wyraźnym rozróżnieniem między kawałkami mięsa i boczku.
  • AROMAT I SMAK: charakterystycznie pikantny, zapewniony głównie przez specjalnie dobrane przyprawy i proces peklowania.
  • KSZTAŁT I WYGLĄD ZEWNĘTRZNY: Regularny, typowy dla wianka kiełbasy cylindryczny kształt, wygląda szorstko na zewnątrz, a osłonka dobrze przylega do masy mięsnej.

blog