Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

Chorizo extra Sarta łagodne - Torre de Núñez 225g

Chorizo extra łagodne - Sarta - opak. 225g

Wianek kiełbasy chorizo ​​wykonany z wyselekcjonowanej wieprzowiny rasy Duroc i boczku, doprawiony solą, czosnkiem i papryką. Kiełbasa Chorizo Sarta została poddana procesowi dojrzewania i suszenia. posiada charakterystyczny czerwony kolor i łagodny smak.
23.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
23 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

niewielka ilość

Wyśmienita kiełbasa chorizo, zrobiona z mieszanki surowego siekanego i mielonego mięsa wieprzowego rasy Duroc oraz boczku wieprzowego. Przyprawiona solą, papryką i czosnkiem, zagniatana i nadziewana w naturalną osłonką wieprzową. Kiełbasa Chorizo Sarta została poddana procesowi dojrzewania i suszenia. posiada charakterystyczny czerwony kolor i smak.

  • STRUKTURA: Mocna i zwarta w dotyku konsystencja, ale miękka po przecięciu.
  • UBARWIENIE I WYGLĄD KROJENIA: Jednorodny, gładki i dobrze związany krój, z intensywnym i stabilnym czerwonym wybarwieniem mięsa oraz wyraźnym rozróżnieniem między kawałkami mięsa i boczku.
  • AROMAT I SMAK: charakterystyczny, zapewniany głównie przez przyprawy i proces peklowania.
  • KSZTAŁT I WYGLĄD ZEWNĘTRZNY: Regularny, typowy dla wianka kiełbasy cylindryczny kształt, wygląda szorstko na zewnątrz, a osłonka dobrze przylega do masy mięsnej.
Rasa świń Duroc i jej pochodzenie.
Duroc lub Duroc-Jersey nie jest nową rasą. Jest to rasa, która powstała z połączenia Old Duroc i Red Jersey w XIX wieku w USA. Z kolei te dwie rasy założycielskie obejmują świnie o bardzo różnym pochodzeniu, mówi się o świniach europejskich, takich jak Berkshire, świniach afrykańskich z wpływami iberyjskimi, takimi jak Colorado de Guinea, i całkiem możliwe, że świnie iberyjskie o czerwonym umaszczeniu. Jest to jedyna rasa, której krzyżowanie z rasą iberyjską jest dozwolone.

blog