Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

Kawa Arabica Colombia Supremo Gourment ziarno 1 kg

Cafe Burdet
Kawa Arabica Burdet Kolumbia Supremo Gourment 1 kg ziarno

Colombia Supremo zapewnia bogaty smak i aromat ziaren kawy Premium. Nasza kawa jest starannie wybierana i pozyskiwana wyłącznie dla kolumbijskiej Zona Cafetera (Trójkąt Kawowy), aby mieć pewność, że tylko dojrzałe ziarna zostaną perfekcyjnie wypalone i zmielone przez mistrzów palarni Cafe Burdet. To zapewnia wspaniałą konsystencję kawy w każdej filiżance, doskonały poziom owocowego smaku z nutami słodkiego karmelu i finiszem ciemnej czekolady.
Dlaczego kolumbijska kawa uważana jest za najlepszą na świecie?
Tym, co wyróżnia kolumbijskie kawy, jest ich wyśmienity profil smakowy, charakteryzujący się harmonijną mieszanką nut owocowych i orzechowych, łagodną kwasowością i jedwabiście gładką cielistością. Ziarna te są starannie wybierane z najlepszych regionów kawowych Kolumbii, gdzie idealny klimat i wzniesienia łączą się, wpływając na ziarna kawy o niezrównanej jakości.
Odkryj urok kawy kolumbijskiej i odkryj z nami świat wyjątkowych kaw kolumbijskich. Dołącz do nas i świętuj bogatą tradycję i niezwykłe smaki, które sprawiają, że kolumbijska kawa jest naprawdę wyjątkowa.
115.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
115 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

na wyczerpaniu

100% Arabica. Mistrzowie palarni Cafe Burdet zalecają mielenie ziaren kawy Arabica bezpośrednio przed zaparzeniem.
blog