Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

Duże oliwki królewskie Gordal z pestką pikantne 850ml

Karina
Duże zielone oliwki ("królewskie Gordal") pikantne z pestką - słoik 850ml

Oliwka Gordal to największa istniejąca odmiana oliwek, która jest charakterystyczna na całym świecie ze względu na swoją wielkość, smak i kolor. Nasza propozycja, to nieprzetworzone oliwki, zebrane prosto z drzewa zatopione w specjalnej pikantnej zalewie z dodatkiem zielonej papryki chili Guindilla.
Oliwki to jeden z owoców o największej zawartości minerałów na świecie. Szczególnie bogate w wodę, dostarczają również witamin (m.in. witaminy A, E i z grupy B), a także składników mineralnych (fosfor, jod, potas, magnez i wapń) oraz przeciwutleniaczy. Ponadto są jednym z najlepszych źródeł witaminy E, która jest szczególnie silnym przeciwutleniaczem w walce z wolnymi rodnikami, przedwczesnym starzeniem i utlenianiem w organizmie.26.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
26 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

duża ilość

Oliwki zielone Gordal pikantne.

Ta kategoria oliwek to prawdziwy rarytas dla smakoszy. Duże, jędrne owoce o zwartym miąższu są wyjątkowym doznaniem dla kulinarnych znawców, są jedyne w swoim rodzaju. Do naszych dużych królewskich zielonych oliwek Gordal została dodana ostra papryka zielona Guindilla, która nadaje niepowtarzalny smak.

blog