Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

Oliwki El Faro czarne Gigante Duże z pestką - puszka 370ml

FAROLIVA S.L
Oliwki hiszpańskie czarne, Gigante, Duże z pestką - puszka 370ml

Oliwki czarne są bardziej delikatne w smaku i mają mniej kalorii i tłuszczu niż zielone, lecz należy pamiętać, że tłuszcz oliwkowy jest zdrowy, ponieważ zawiera m.in. cenny kwas oleinowy.
Skrupulatny dobór surowca i tradycyjny sposób przygotowania sprawiają, że gama oliwek i marynat El Faro cieszy się najwyższym prestiżem i uznaniem, będąc przez wielu preferowaną przekąską.
11.50 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
11.5 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

duża ilość

Oliwki - owoce drzewa oliwnego zdobywają coraz większą popularność w naszym kraju. Z roku na rok spożywamy coraz więcej, przede wszystkim z Hiszpanii (90 proc.), która jest największym ich producentem. Można je polubić od razu, albo z czasem do nich "dorosnąć" odnajdując wspaniały, niepowtarzalny smak. Oliwki znakomicie zaostrzają apetyt, dlatego stosuje się je jako przystawki przed głównym posiłkiem. Oliwki zawierają wiele cennych składników, zapobiegają miażdżycy, nowotworom i chronią przed alergiami. Ich dużą zaletą jest obecność związków zwanych polifenolami, które usuwają z organizmu wolne rodniki, mogące uszkadzać tkanki i przyspieszać proces starzenia się organizmu. Wartościowym składnikiem oliwek jest błonnik, który poprawia trawienie i daje szybsze uczucie sytości oraz witaminy, A (ma dobroczynny wpływ na wzrok, stan włosów, skóry i paznokci) i E (zwalcza wolne rodniki).
blog