Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

EVOO Oliwa z oliwek Premium 2 Muñoz 500 ml

Muñoz
Oliwa z oliwek PREMIUM extra Virgin 500ml

Oliwa Premium 2, otrzymana z oliwek odmiany Cornicabra, świeża i zdrowa, ściśle wyselekcjonowana. Tłoczona wyłącznie procesami mechanicznymi w niskich temperaturach, tak aby nie nastąpiła zmiana cech organoleptycznych (koloru, zapachu i smaku). Produkt najwyższej jakości, ceniony zarówno ze względu na walory gastronomiczne, jak i aromat i łagodny smak.
Ta oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia jest całkowicie naturalnym produktem o autentycznym smaku i delikatnym, owocowym zapachu, idealnym do stosowania zarówno na zimno, w sałatkach, dressingach itp., jak i na gorąco, gdzie osiąga wysoką wydajność.

85.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
85 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

niewielka ilość

Oliwa z oliwek Premium z pierwszego tłoczenia na zimno. Hiszpańska prowincja Kastylia La Mancha to nie tylko Don Kichot, Sancho Pansa i wiatraki, ale również firma rodziny Muñoz , produkującej oliwę od 1886 roku.

Smak oliwy - eksplozja świeżych, owocowych aromatów jabłek, zielonych liści oliwek

Zapach oliwy – owoców dojrzałych oliwek, świeżo skoszonej trawy, świeżego zielonego pomidora

Kolor oliwyzielony, gęsty ze złocistymi refleksami

Oliwa została wytłoczona z wyselekcjonowanych owoców oliwek zebranych w najlepszym czasie dojrzewania.

Do czego możemy zastosować oliwę z oliwek

Doskonale nadaje się do picia, jak również na świeżą bagietkę lub dobry, swojski chleb, gdzie wcześniej położyliśmy plastry świeżego czerwonego pomidora z listkami świeżej bazylii. Tak przygotowana strawa na długo pozostanie w naszej pamięci smaków. Można ją również stosować do różnego rodzaju sałatek, jak również do smażenia, gdzie podkreśla walory smakowe potrawy. Można z niej przyrządzać, łącząc z mieszankami przypraw wspaniałą marynatę do mięs i wegetariańskich dań z grilla.

Jak przechowywać oliwę z oliwek?

Oliwę należy chronić oliwy przed światłem, ,przechowywać w stałej temperaturze nie wyższej niż 30 °C w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Oliwie z oliwek szkodzi dostęp powietrza, ponieważ utlenia się i traci swoje naturalne właściwości. Najlepsze dla oliwy są puszki metalowe i butelki z ciemnego szkła.


blog