Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

EVOO Premium 500ml AceitesTapia Delirium

Aceites Tapia
Oliwa z oliwek extra Virgin PREMIUM Tapia 500ml - oliwa na prezent dla smakoszy, kolekcjonerów najlepszej oliwy z oliwek extra Virgin.
Zjawiskowa, nagrodzona na wielu konkursach, unikalna oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia. zobacz Delirium” najlepsza EVOO produkowana przez Aceites Tapia.
Prawdziwy sok z pierwszych oliwek zebranych w drugiej połowie października, we wczesnym punkcie dojrzewania oliwek. Wyselekcjonowane przez Mistrza Millera owoce, z których powstaje oliwa o majestatycznym smaku i aromacie, który zachowuje wszystkie niuanse zielonych owoców, trawy i korzennych atrybutów wczesnego punktu dojrzewania oliwki.

„ Delirium” to najlepsze EVOO wyprodukowane przez Aceites Tapia, wykonane z soku z pierwszych oliwek zebranych w pierwszym tygodniu października, we wczesnym okresie dojrzewania i wyselekcjonowane przez naszego Mistrza Millera, o majestatycznym smaku i aromacie , która zachowuje wszystkie niuanse zielonych owoców, traw i pikantnych cech wczesnego punktu dojrzewania oliwek, która wydobywa 100% mocy i jakości odmiany Hojiblanca , a także mądrość niektórych .
Delirium to w skrócie produkt bardzo wysokiej jakości. Zbierane, opracowywane, produkowane i pakowane, by stać się prezentem dla zmysłów. Pomyślana jako specjalna limitowana edycja , numerowana i podpisana przez jej twórcę , dedykowana miłośnikom oliwy z oliwek .

Kwasowość 0,10º,

Na cześć jej założyciela:

245.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
245 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

na wyczerpaniu

Aceites Tapia, SL to firma, która od ponad 25 lat zajmuje się pozyskiwaniem wysokiej jakości oliwy z oliwek Extra Virgin i wyjątkowych właściwości organoleptycznych.Posiada również ponad 100 hektarów ziemi i posiada prawie 20 000 drzew oliwnych, co pozwala nam kontrolować pielęgnację i jakość naszych drzewek i oliwek doskonale. Produkujemy wyłącznie najwyższej jakości oliwę z oliwek Extra Virgin (EVOO) ( odmiana Hojiblanca), otrzymywaną bezpośrednio z wyselekcjonowanych oliwek w optymalnym momencie ich dojrzałości i wyłącznie za pomocą procedur mechanicznych, jesteśmy również jedyną olejarnią w Hiszpanii, która certyfikowała nasze ziemie Magnetyzmem Zero , co sprawia, że nasza oliwa z oliwek Extra Virgin jest wolna od szkodliwych substancji i uzyskujemy jeden z najlepszych EVOO w kraju, co potwierdza nam każdego dnia wielu klientów.
Stosowanie pól magnetycznych w uprawach konsumpcyjnych, w konsekwencji prowadzi do ich większego wzrostu (zrywając z ich naturalnym procesem), co z kolei implikuje większy wzrost komórek tych upraw, co może mieć negatywne konsekwencje dla zdrowia ludzi konsumpcja. Posiadając certyfikat Zero Magnetism , nasza ziemia w ogóle nie jest dotknięta tym zarastaniem i możemy uzyskać znacznie bardziej naturalny i ekologiczny produkt niż inni producenci.
Aceites Delirium
„Delirium” to dusza uprawiająca oliwki, która zbiera tradycję pokoleń rodziny Aguilera.Ta sama dusza, która kierowała D. Dionisio Aguilerą i całą jego rodziną ponad 25 lat temu, kiedy zakładali Aceites Tapia, SL. Ta sama dusza, która od tego czasu przekazuje całą esencję tych, którzy żyją, kochają i troszczą się o gaju oliwnego, do opracowania swoich Oliwy z Oliwek Extra Virgin.
Delirium jest owocem dobrej pracy wykonanej na farmie „La Ahulaguilla”. Znajduje się bardzo blisko olejarni, na zbiorowisku wzgórz, na wysokości około 800 metrów, na kamienistej glebie wapiennej, tradycyjnie uprawianej, z 4500 drzewami oliwnymi odmiany Hojiblanca, z których większość ma kilkaset lat.
blog