Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

EVOO „Verde Oleum” (wczesny zbiór) - 250 ml puszka

Aceites Tapia
Oliwa z oliwek extra Virgin TAPIA - wczesny zbiór - puszka metalowa 250ml

EVOO Premium, wczesne zbiory, tłoczona jest z zielonych oliwek "odmiany Hojiblanca-Marteña", które nadają jej niepowtarzalny smak i intensywny zielony kolor. Dzięki tej oliwie z oliwek z pierwszego tłoczenia każde danie będzie smakowało i wyglądało, jakby wykonał je mistrz kucharski. Piękna metalowa puszka o poj.250ml zaopatrzona w specjalną wylewką, daje wyjątkową atmosferę w kuchni lub na stole. Autentyczny „sok” z oliwek. Własna produkcja w olejarni zlokalizowanej w Villanueva de Tapia (Málaga). Kwasowość poniżej 0,3 °
30.00 
44.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
30 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

niewielka ilość

Aceites Tapia to firma rodzinna, która jak wiele innych narodziła się z entuzjazmu i zaangażowania przedsiębiorcy Dionisio Aguilera Hinojosa, a także z bezwarunkowego wsparcia całej jego rodziny.

Nie tracąc z oczu tej filozofii, która będzie stosowana na każdym etapie łańcucha, wszystko zaczyna się, gdy owoc zostaje zerwany z drzewa w optymalnym punkcie dojrzałości. Ten punkt dojrzałości będzie zależał od rodzaju oliwy, którą chcemy wyprodukować, i niuansów smaku, które chcemy jej nadać.

Z jednej strony nasze „wczesne zbiory” uzyskamy z zielonych oliwek, które nie są jeszcze w pełni dojrzałe, które zawierają 4 razy więcej polifenoli, które są niezbędne do uznania produktu za „ZDROWE DLA SERCA”. Jeśli oprócz tego dodamy do tego znacznie intensywniejszy i owocowy smak, otrzymamy produkt unikalny, który jest pożądany przez naszych najlepszych klientów. Wczesne zbiory odbywają się zwykle w ostatnim tygodniu października i listopada, w zależności od roku i dokładnej powierzchni gaju oliwnego.

Resztę zbiorów zbiera się, gdy oliwka ma czarny kolor, przy czym miesiące zbioru wspomnianych owoców przypadają w przybliżeniu od grudnia do kwietnia, w zależności od obszaru upraw.blog