Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

EVOO Arbequina Hispasur silver 2l puszka

Hispasur
EVOO Arbequina 2l puszka

Jednoszczepowa oliwa Premium extra Virgin ARBEQUINA SILVER znanej andaluzyjskiej tłoczni HISPASUR.
Lekka puszka o pojemności 2l.
Oliwa Intensywnie zielona, smak owocowy, bardzo złożony w niuansach. Wyróżniają się zielone odcienie przypominające świeżą trawę, skórkę jabłka i banana. Doceniane jest również tło aromatycznych roślin i pomidorów. Wejście w usta jest słodkie, lekko gorzkawe i nieco bardziej pikantne na finiszu.
Nagrodzona wieloma medalami na konkursach w całym świecie. Oliwa wytłoczona ze starych drzew rosnących na wzniesieniach w Parku Narodowym Sierra Subbética w Priego de Córdoba, regionie znanym na całym świecie z najwyższej jakości oliwy z oliwek.

Firma HISPASUR znajduje się w pięknym andaluzyjskim mieście Priego de Córdoba, a gaj oliwny, położony jest w samym sercu Parku Narodowego Subbética Cordobesa, stanowi część morza stuletnich drzew oliwnych otaczających La Tiñosa, najwyższy szczyt w prowincji Córdoba. Przeważają w nim dwie odmiany oliwek: picuda i hojiblanca. Zbiór odbywa się ręcznie, ponieważ mechanizacja w tym stromym terenie jest praktycznie niemożliwa.
250.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
250 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

niewielka ilość

HISPASUR SILVER EXTRA VIRGIN OLIWA Z OLIWEK ARBEQUINA PREMIUM.
Tym razem w puszce metalowej o pojemności 2 litrów.

Intensywne zielone owoce z bardzo złożonymi nutami. Przeważające odcienie zieleni przypominające skórkę świeżej trawy, jabłka lub banana. Podstawowa nuta aromatycznych roślin i liści pomidora. Pierwszy dotyk na języku jest słodki, delikatnie gorzki, a na końcu lekko pikantny. Faza retronosowa wyraźnie wydobywa wcześniejszy zapach zielonego migdału.
Kolor: zielony ze złotymi tonami.
Kup doskonałą oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia Premium do swojej kuchni z gwarancją jakości EVOO Hispasur Aceites.
Marka Hispasur w swoich produktach z etykietami "Gold" i "Silver" zdobyła wiele nagród na najważniejszych międzynarodowych konkursach. Na przykład, w 2018 roku otrzymali ponad 30 międzynarodowych nagród, a w ostatnich trzech kampaniach łącznie ponad 70 nagród. To w tej firmie powstała najlepsza oliwa na świecie "KNOLIVE". La Almazara znajduje się w Priego de Córdoba, u podnóża pasma górskiego Cordoba Subbética i ma wspaniałą rodzinną tradycję oliwną sięgającą połowy XIX wieku. Gaj oliwny Hispasur znajduje się w samym sercu parku przyrody Sierras Subbéticas, stanowiąc część stuletnich drzew oliwnych otaczających La Tiñosa, najwyższy szczyt w prowincji Kordoba. Zbiór odbywa się ręcznie, ponieważ mechanizacja w tym górzystym terenie jest niepraktyczna. Podsumowując, oliwa Hispasur Silver to niewątpliwie mądra decyzja, aby codziennie gotować lub cieszyć się naturalnym smakiem extra Virgin.


blog