Logo Irpo Sklep

Masz pytania? Zadzwoń: 33 487 66 50

Oliwa z oliwek ekstra Virgin 500ml BETIS

Oliwa z oliwek pierwszego tłoczenia Extra Virgin - 500ml

Firma Torres y Ribelles to znany na całym świecie producent oliwy z oliwek pod marką BETIS.
Oliwa z oliwek extra Virgin Betis to kupaż trzech różnych rodzajów oliwek: Arbequina, Hojiblanca i Picual. Ten zestaw owoców oliwek oferuje miękki i zrównoważony smak, który pasuje do każdego gustu gastronomicznego i jest zalecamy, aby nadać potrawom więcej smaku. Oliwa z oliwek Extra Virgin jest najzdrowszą oliwą, pozyskiwaną po prostu przez mielenie owoców. Innymi słowy produkt naturalny bez dodatków i konserwantów.
Należy przechowywać ją w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem, szczelnie zamykać.
W niskich temperaturach (poniżej 7°C) oliwa może mętnieć, a nawet skrystalizować się, lecz w temperaturze pokojowej (20°C) powróci do swej naturalnej klarowności.
Polecamy. Wyprodukowano w Hiszpanii.

36.00 
Dostawa: 15,49 pln InPost paczkomat, dostawa w weekend (zaznacz w uwagach)
18,45 pln kurier DPD lub odbiór osobisty za 0 pln
36 PLN https://schema.org/NewCondition https://schema.org/InStock

duża ilość

Oliwa z oliwek Torres y Ribelles SA to mieszanka najlepszej selekcji różnych odmian oliwek z Andaluzji: Hojiblanca, Picual i Arbequina
Firma Torres y Ribelles została założona w 1914 roku po przejęciu starej fabryki w Sewilli. Początkowo znajdował się w obrębie starej części miasta, w sąsiedztwie Real Maestranza de Caballería. Znajomość rynku doprowadziły firmę Torres y Ribelles do zostania dostawcami Domu Królewskiego za panowania JKM Króla Alfonsa XIII.
Oliwa extra Virgen została uzyskana z wyselekcjonowanych owoców oliwek zebranych w najlepszym czasie dojrzewania, charakteryzuje się przyjemnym, bogatym owocowym aromatem z migdałową nutą, smakiem świeżo skoszonej trawy i zielonych jabłek. Doskonale nadaje się na lunch ze świeżą bagietką oraz wcześniej przygotowanych różnego rodzaju sałatek, jak również do smażenia podkreślając walory smakowe potraw.
blog