O firmie

Biuro Handlowe IRPO rozpoczęło swoją działalność 4 października 2010 roku reprezentując znanego w Polsce od wielu lat hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek Aceites Manzano S.A., którego jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Tworząc firmę wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w sprzedaży i dystrybucji hiszpańskiej oliwy z oliwek. Właściciel firmy uczestniczył w Hiszpanii w wielu specjalistycznych kursach, poznając metody upraw, specyfikę i technologię produkcji oliwy z oliwek co pozwoliło na stworzenie profesjonalnego zespołu zatrudnionego w Biurze Handlowym IRPO.
Z czasem rozszerzyliśmy asortyment o inne najwyższej jakości hiszpańskie produkty. W naszej ofercie posiadamy oliwki pod własną marką „IRPO”, jak również Aceitunas Karina, Aceitunas Fruyper hiszpańskich producentów oliwek, pakowanych w puszkach i słoikach. Są to produkty wielokrotnie nagradzane na specjalistycznych targach produktów spożywczych i różnych konkursach. W stałej sprzedaży posiadamy konserwy rybne hiszpańskiej firmy Industrias Cerdeimar marki „Boya”, są to kawałki tuńczyka jasnego, kalmary, małże, kawałki ośmiornicy, sardynki. Również jako pierwsi zajęliśmy się dystrybucją wędzonej papryki „Pimenton”, produktu typowego dla kuchni hiszpańskiej. Z czasem rozwinęliśmy współpracę z firmą Salomón Spices, prezentując naszym klientom szeroką gamę ziół, przypraw, mieszanek przypraw oraz sosów i past (chilli, curry, czosnek, churrasco). Dużym zainteresowaniem cieszą się nasze naturalne soki z cytryn i limonek produkowane przez firmę Derivados Citricos z Murcji. Od 2019 roku reprezentujemy w Polsce producenta oliwy extra Virgen z okolic Toledo, rodzinną firmę Aceites Muñoz. Od 18 czerwca 2019 roku można nasze wszystkie produkty kupić w sklepie internetowym IRPO.
U nas jakość to nie przypadek!


Wspieramy Polskie Serca


Od lat współpracujemy z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi w Zabrzu, dlatego na naszych produktach widnieje logo fundacji i hasło „KUPUJĄC – POMAGASZ”, oznacza to, że kupując nasze produkty Państwo również wspomagacie rozwój polskiej kardiochirurgii co było życiowym celem Prof. Zbigniewa Religi. Za tą działalność zostaliśmy docenieni w 2015 roku wyróżnieniem „PRZYJACIEL FUNDACJI FRK".

Z dniem 01 stycznia 2019 roku współpraca została zawieszonaSieć dystrybucyjnaNasi przedstawiciele handlowi zaopatrzeni w nowoczesne systemy sprzedaży mobilnej rzetelnie obsługują naszych klientów dostarczając produkty bezpośrednio do sklepów naszym transportem (Vanselling). Pozwala to nam utrzymywać konkurencyjne ceny jak również na bezpośredni kontakt z kontrahentem. W ten sposób zaopatrujemy ok. 500 odbiorców i lokalne sieci sklepów w promieniu ok.100 km od naszego magazynu („KUPIEC Sp. z o.o.”, „LEWIATAN”, PSS Bielsko-Biała, „EURO-SKLEP”, „SH WIZAN”,C.H "JAN" i inne. Jak do tej pory współpracujemy (lub współpracowaliśmy) z sieciami ogólnokrajowymi jak: NETTO POLSKA , DINO POLSKA, CARREFOUR POLSKA, POLOMARKET, AUCHAN POLSKA.. Inną gałęzią naszej działalności jest współpraca z zakładami produkcyjnymi, które zaopatrujemy w produkty w opakowaniach zbiorczych dostosowanych do ich technologicznych potrzeb. Jesteśmy gotowi do współpracy zarówno z sieciami ogólnokrajowymi (możliwość „marki własnej”), producentami, jak i małymi przedsiębiorcami. Od 18 czerwca 2019 roku uruchomiliśmy własny sklep internetowy z pełnym asortymentem hiszpańskich produktów będących w naszej ofercie dystrybucyjnej.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy