O firmie
Biuro Handlowe IRPO rozpoczęło swoją działalność 4 października 2010 roku reprezentując znanego w Polsce od wielu lat hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek Aceites Manzano S.A. Z czasem rozszerzyliśmy asortyment. W naszej ofercie posiadamy oliwki pod własną marką „IRPO”, Aceitunas Karina, Aceitunas Fruyper znanych hiszpańskich producentów oliwek. W naszym asortymencie posiadamy również konserwy rybne i owoce morza firm Industrias Cerdeimar marki „Boya”, "Conservas Arlequin". To m.innymi kawałki tuńczyka jasnego, kalmary, małże, kawałki ośmiornicy, sardynki. Również jako pierwsi zajęliśmy się dystrybucją wędzonej papryki „Pimenton”, produktu typowego dla kuchni hiszpańskiej. Dużym zainteresowaniem cieszą się nasze naturalne soki z cytryn i limonek produkowane przez firmę Derivados Citricos z Murcji. Od 2019 roku reprezentujemy w Polsce producenta oliwy extra Virgen z okolic Toledo, rodzinną firmę Aceites Muñoz. W lipcu 2019 roku rozpoczął działalność nasz sklep internetowy, w którym znajdziecie szeroki asortyment najlepszej jakości produktów hiszpańskich: najlepsze oliwy z oliwek, znakomite oliwki, przyprawy świata, oryginalne smaki ręcznie robionych marmolad, tradycyjne hiszpańskie ciastka i wiele innych. Zapraszamy również na nasz blog, gdzie znajdziecie Państwo wiele ciekawych informacji o kulturze i kuchni śródziemnomorskiej.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

U nas jakość to nie przypadek!


Wspieramy Polskie Serca


Od lat współpracujemy z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi w Zabrzu, dlatego na naszych produktach widnieje logo fundacji i hasło „KUPUJĄC – POMAGASZ”, oznacza to, że kupując nasze produkty Państwo również wspomagacie rozwój polskiej kardiochirurgii co było życiowym celem Prof. Zbigniewa Religi. Za tą działalność zostaliśmy docenieni w 2015 roku wyróżnieniem „PRZYJACIEL FUNDACJI FRK".

Z dniem 01 stycznia 2019 roku współpraca została zawieszonaSieć dystrybucyjnaNasi przedstawiciele handlowi zaopatrzeni w nowoczesne systemy sprzedaży mobilnej rzetelnie obsługują naszych klientów dostarczając produkty bezpośrednio do sklepów naszym transportem (Vanselling). Pozwala to nam utrzymywać konkurencyjne ceny jak również na bezpośredni kontakt z kontrahentem. W ten sposób zaopatrujemy ok. 500 odbiorców i lokalne sieci sklepów w promieniu ok.100 km od naszego magazynu („KUPIEC Sp. z o.o.”, „LEWIATAN”, PSS Bielsko-Biała, „EURO-SKLEP”, „SH WIZAN”,C.H "JAN" i inne. Jak do tej pory współpracujemy (lub współpracowaliśmy) z sieciami ogólnokrajowymi jak: NETTO POLSKA , DINO POLSKA, CARREFOUR POLSKA, POLOMARKET, AUCHAN POLSKA.. Inną gałęzią naszej działalności jest współpraca z zakładami produkcyjnymi, które zaopatrujemy w produkty w opakowaniach zbiorczych dostosowanych do ich technologicznych potrzeb. Jesteśmy gotowi do współpracy zarówno z sieciami ogólnokrajowymi (możliwość „marki własnej”), producentami, jak i małymi przedsiębiorcami. Od 18 czerwca 2019 roku uruchomiliśmy własny sklep internetowy z pełnym asortymentem hiszpańskich produktów będących w naszej ofercie dystrybucyjnej.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy