O firmie

Biuro Handlowe "IRPO" rozpoczęło swoją działalność 4 października 2010 roku reprezentując znanego w Polsce od wielu lat hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek "Aceites Manzano”S.A., którego jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Tworząc firmę wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w sprzedaży i dystrybucji hiszpańskiej oliwy z oliwek. Właściciel firmy uczestniczył w Hiszpanii w wielu specjalistycznych kursach, poznając metody upraw, specyfikę i technologię produkcji oliwy z oliwek co pozwoliło na stworzenie profesjonalnego zespołu zatrudnionego w Biurze Handlowym "IRPO".
Z czasem rozszerzaliśmy asortyment o inne hiszpańskie produkty. W naszej ofercie posiadamy oliwki pod własną marką „IRPO”, jak również "Aceitunas Karina”, "Aceitunas Fruyper" hiszpańskich producentów najwyższej jakości oliwek, pakowanych w puszkach i słoikach. Są to produkty wielokrotnie nagradzane na specjalistycznych targach produktów spożywczych i różnych konkursach.
W stałej sprzedaży posiadamy wysokiej jakości konserwy rybne hiszpańskiej firmy "Industrias Cerdeimar" marki „Boya”, są to kawałki tuńczyka jasnego, kalmary, małże, kawałki ośmiornicy, sardynki. Również jako pierwsi zajęliśmy się dystrybucją wędzonej papryki „Pimenton”, produktu typowego dla kuchni hiszpańskiej. Z czasem rozwinęliśmy współpracę z firmą „SALOMÓN S.L." prezentując naszym klientom szerszą gamę przypraw "Grillowe podróże" oraz sosów i past (chilli, curry, czosnek, churrasco). Dużym zainteresowaniem cieszą się nasze naturalne soki z cytryn i limonek produkowane przez firmę „Derivados Citricos” z Murcji.
U nas jakość to nie przypadek!


Wspieramy Polskie Serca


Od lat współpracujemy z Fundacją Rozwoju Kardiochirurgii im. Profesora Zbigniewa Religi w Zabrzu, dlatego na naszych produktach widnieje logo fundacji i hasło „KUPUJĄC – POMAGASZ”, oznacza to, że kupując nasze produkty Państwo również wspomagacie rozwój polskiej kardiochirurgii co było życiowym celem Prof. Zbigniewa Religi. Za tą działalność zostaliśmy docenieni w 2015 roku wyróżnieniem „PRZYJACIEL FUNDACJI FRK".

Z dniem 01 stycznia 2019 roku współpraca została zawieszonaSieć dystrybucyjnaNasi przedstawiciele handlowi zaopatrzeni w nowoczesne systemy sprzedaży mobilnej rzetelnie obsługują naszych klientów dostarczając produkty bezpośrednio do sklepów naszym transportem (Vanselling). Pozwala to nam utrzymywać konkurencyjne ceny jak również na bezpośredni kontakt z kontrahentem. W ten sposób zaopatrujemy ok. 500 odbiorców i lokalne sieci sklepów w promieniu ok.100 km od naszego magazynu („KUPIEC Sp. z o.o.”, „LEWIATAN”, PSS Bielsko-Biała, „EURO-SKLEP”, „SH WIZAN”,C.H "JAN" i inne. Jak do tej pory współpracujemy (lub współpracowaliśmy) z sieciami ogólnokrajowymi jak: NETTO POLSKA , DINO POLSKA, CARREFOUR POLSKA, POLOMARKET, AUCHAN POLSKA.. Inną gałęzią naszej działalności jest współpraca z zakładami produkcyjnymi, które zaopatrujemy w produkty w opakowaniach zbiorczych dostosowanych do ich technologicznych potrzeb. Jesteśmy gotowi do współpracy zarówno z sieciami ogólnokrajowymi (możliwość „marki własnej”), producentami, jak i małymi przedsiębiorcami.Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy